ENERGETIC INNER FLOW

אנחנו מורכבים מכמה רבדים. פיזי, מנטלי, רגשי, אסטרלי. ויש עוד. הם קשורים זה בזה, והזרימה החופשית של אנרגיה דרכם, משפיעה על הויטאליות שלנו.

כלומר, המחשבות, הרגשות שלי, הגוף שלי והתפקוד שלו, כולם משפיעים על כמה אנרגיה יש לי בשביל לחיות. בשביל האש של הלב שלי. כמה אנרגיה אני משקיעה במאמץ להיות מי שאני חושבת שאני צריכה להיות? כמה מאמץ אני משקיעה כדי לא להתמודד עם מה שקשה לי. כדי לא לראות?

בהכשרה של לימודי ההילינג, דרך תרגול מדיטציה, אנחנו לומדים את הקשרים בין כל הרבדים האלה, לאט לאט משחררים מבנים של זכרונות, אמונות, מחשבות, שאנו רגילים לחשוב, ולומדים ליצור חדשים שייטיבו איתנו.

 

השלב הראשון מורכב מ 4 מודולות  בהן נכיר את הגופים האנרגטיים שלנו, נלמד לעומק לעבוד עם הצ'אקרות, נלמד לחוש את האנרגיה הנעה בתוכנו, לשחרר חסימות בתוך עצמנו, וגם לטפל באחרים.

נלמד את הפסיכולוגיה של חיים ומוות, וגם איך להתחבר לאינטואיציה גבוהה. נעמיק לאט לאט אל הזכרונות שלנו, לשחרר משם את מה שכבר בשל להשתנות.

 

הכי חשוב בלימוד הזה הוא, שכל מתרגל עושה עבודה עם עצמו. לומד לחוש את האנרגיה שלו, לומד איך החשיבה, הרגש והגוף משפיעים אחד על השני. רואים את זה דרך התרגול. ואז מתחילות להגיע תוצאות. דברים משתחררים, מרגישים יותר טוב, מרגישים מחוברים יותר לכוחות שלנו, לאיכויות שלנו, ליכולת היצירה שלנו.

אנחנו נוגעים ברמות עמוקות יותר ויותר של התודעה שלנו, שואבים משם כוח והשראה להמשיך להעמיק, להשתחרר מחסימות מנטליות ורגישות, ולהתחיל לבנות קשרים חדשים. וכשאופן בניית הקשרים מוטמע, אנחנו יכולים להשתחרר מסמכות, (פחד מסמכות, השתוקקות לסמכות), ולהמשיך להעמיק אל התודעה שלנו לבד. להמשיך את העבודה לבד. 

אנחנו לומדים מה הוא טבע ההשתנות שלנו, ומתחילים לקבל אותו בשמחה כתנועה בלתי פוסקת של החיים. עם ההשתנות הזו, הנמשכת לעד, נעבור עוד ועוד טרנספורמציות ונאפשר אותן גם אצל אחרים.


קבוצה חדשה מתחילה בימי שלישי החל מ 18.4.23 בשעות 9:00-10:30

 

להרשמה - יש למלא את הפרטים ואחזור אליך

מודולת בסיס, כל הפרטים:

5 מפגשים בני 4 שעות

ימי ראשון 9:00-13:00

מתחילים ב 26.2.23

תאריכי המפגשים: 26.2, 5.3, 12.3, 19.3, 26.3

עלות: 1,250 שח. (ניתן לחלק לתשלומים)

 

עליי:

דנה תבור, מטפלת בהילינג ורפואה סינית, מעל 15 שנה. 

מנחה קבוצות מדיטציה והילינג, 

מובלת על ידי החיים במסע הריפוי האישי שלי, 

מובלת על ידי החלומות אל עבר שלבי ההתפתחות הממתינים לי. מקבלת בהכנעה את האינסוף ואת הדרך.

מה בסדנאות:

גופים אנרגטים – פיזי, אתרי, מנטלי, אסטרלי.

מחשבות ורגשות ואיך מגולמים בגוף הפיזי שלי.

איך להבדיל בין רגש לבין מחשבה, איך לתת מקום לרגשות שלנו, לכאבים שלנו.

צ'אקרות – לימוד פלוס רפואה הלכה למעשה של כל צ'אקרה.

לומדים לחוש את האנרגיה שזורמת בתוך הגוף שלי.

לומדים לעדן את החושים

לומדים להניע אנרגיה בתוך הגוף. איך היא פועלת בתוך הגוף שלי.

לטפל באחר. (בסיס)

טיפול עצמי – פיזי ורגשי.

איך לעשות שלום עם המחשבות

איך לעשות שלום עם רגשות

מדיטציה

נקודות השקט

שחרור מעצורים, כאבים, זכרונות הבשלים לכך.

פיתוח חוסן רגשי שנובע מתוך בטחון עצמי מהותי, פנימי.

קרקוע – הגשמה בעולם הפיזי.

חיבור להדרכה

חיבור למורה הפנימי

ביטוי איכויות

מצורפים  רשמי משתתפות בסדנאות האחרונות:

"זה הכרחי ונחוץ לתת לעצמך את המקום, השקט והאפשרות לחקור ולהעמיק אל תוך עצמך. קיבלתי כלים פרקטים ליישום על עצמי ועל מטופליי. מרגישה שזה מה שחיפשתי כבר זמן מה" (מרב אלטמן אדלר)

"הסדנה של דנה מביאה איכויות יוצאות דופן, מאפשרת לראות בתוכנו את האיכויות שלנו בדרך שבה נוכל לצעוד אל תוך תוכנו. הזדמנות לספוג את ההילינג שבתוכנו בהנחיה רגועה ומיוחדת. תודה" (טלי בר)

"החוויה שעברתי אצל דנה הייתה מיוחדת במינה. דנה מוליכה בעדינות בנתיבי האנרגיה עם הרבה נוכחות יכולת הקשבה מרשימה. יש תחושה שהכל בסדר והכל אפשרי. אין ספק שהתמלאתי בידע עמוק ואשמח ליישמו עליי, על משפחתי ועל מטופליי" (תמי ליאור אהרוני)

"הגעתי לשלושה ימים של שקט וחקירה מתוך שגרה לחוצה, בה התקשיתי למצוא את הזמן לחשוב ולהתעמק בעצמי. אני כל כך שמחה שעשיתי את זה! במהלך הסדנא, מעבר לשקט והשלווה שליוו אותי, זכיתי לקבל כלים והנחייה להתבונן על עצמי ולהגיע לתובנות משמעותיות. באתי בעיקר בשביל עצמי, אבל קיבלתי גם כלים כדי לחלוק עם אחרים את הדרך המיוחדת הזו שיכולה להביא לריפויים פיזיים ומנטליים. ממליצה בחום!